VOORLOPIG UURROOSTER 2017-2018
Studierichting Muziek Evere
Vak |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Leerkracht |
AMV + SZ L1 |
15.45-17.15 |
|
15.45-16.45 |
|
|
Dehertog
Kristan |
AMV + SZ L2 |
16.45-18.15 |
|
16.45-17.45 |
|
|
Dehertog
Kristan |
AMV + SZ L3 |
18.15-19.15 |
|
17.45-18.45 |
|
|
Dehertog
Kristan |
Piano |
|
|
15.45-17.45 |
|
|
Charlotte
Bary |
Gitaar |
|
13.00-19.00 |
|
|
|
Magnus Christiane |
Instrumentaal
ensemble |
|
13.00-19.00 |
|
|
|
Magnus Christiane |
Klarinet |
17.00-19.00 |
|
|
|
|
Tack Dries |
Muziekinitiatie
(6-7 jaar) |
|
|
|
|
13.30-14.30 |
Judels Marica |
Studierichting
Woord Evere |
||||||
Woordinitiatie
|
|
13:00-14:00 |
|
|
|
Vanloon
Helena |
Avv
L1 |
|
14.00-15.00 |
|
|
|
Vanloon
Helena |
Algemene
verbale vorming L2-L4 |
|
15.00-16.00 |
|
|
|
Vanloon
Helena |
Welsprekendheid
MG |
|
16.00-17.00 |
|
|
|
Vanloon
Helena |
Verbale
vorming MG |
|
17.15-18.15 |
|
|
|
Vanloon
Helena |
|
|
|
|
|
|
|
Studierichting Dans Evere
WOENSDAG |
DONDERDAG |
VRIJDAG |
ZATERDAG |
EVERE |
Kahiel (SCH) |
EVERE |
Kahiel (SCH) |
EVERE |
Kahiel (SCH) |
EVERE |
Kahiel (SCH) |
13.00– 14.00 Marica Judels AAB L3, 4 8 tot 10 jarigen |
|
|
|
|
|
|
13.00-14.00 Alexandre Pauly |
14.00– 15.00 Marica Judels Dansinitiatie 6-7 jarigen |
|
|
|
|
|
14.30 – 15.30 Marica Judels Dansinitiatie 6-7 jaar |
14.00 – 15.00 AAB Alexandre Pauly 10-12 jaar |
15.00 – 15.50 Marica Judels 5 jarigen |
|
|
|
|
|
15.30 –
16.30 Marica Judels AT L3,4,5,6 8-10 jaar |
15.00 – 16.00 AT Alexandre Pauly 10-14 jaar |
|
|
|
|
|
|
16.30 –
17.30 Marica Judels AAB L3,4,5,6 8-10 jaar |
16.00 – 17.00 AAB L5,6 Alexandre Pauly |
|
|
|
16.00 – 17.00 Catherine Tivoli Dansinitiatie L1,2 |
16.00 – 17.00 Bénédicte Moreau AAB L4,5,6 10-12 jarigen |
|
|
|
|
|
17.00 – 18.00 Bénédicte Moreau AAB L3,4,5 12+ jaar, beginners |
17.00 – 18.00 Catherine Tivoli AAB L3,4,5,6 |
17.00 – 18.00 Bénédicte Moreau AT L4,5,6 10-12 jarigen en 12+ beginners |
|
|
|
|
|
18.00 – 20.00 Bénédicte Moreau AAB L1,2 12+ jaar, beginners |
18.00 – 19.00 Catherine Tivoli AT L3,4,5,6 |
18.00 – 19.00 Bénédicte Moreau 12 + gevorderden |
|
|
|
|
|
19.00 – 20.00 Bénédicte Moreau 12+ jr, gevorderden |
|
19.00 – 20.00 Bénédicte Moreau 12 + gevorderden |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
*ZAAL EVERE = School 1, Stuckensstraat
125 te Evere (naast Zaal Toots)
**ZAAL SCHAARBEEK = Polyvalente zaal Kahiel
(Koninklijk Atheneum Emanuel Hiel), ingang Freesiadreef
te Schaarbeek