VOORLOPIG UURROOSTER 2017-2018
Studierichting Muziek Schaarbeek
Vak |
Klas |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Leerkracht |
||
AMV + SZ L1A |
A002 |
16.30-17.30 |
|
13.00-14.30 |
|
|
|
Bary
Charlotte |
||
AMV + SZ L1B |
A105 |
|
|
14.00-15.00 |
|
|
11.30-13.00 |
De
Rydt Pieter |
||
AMV + SZ L2 A |
A002 |
17.30-18.30 |
|
14.30-16.00 |
|
|
|
Bary
Charlotte |
||
AMV + SZ L2 B |
A105 |
|
|
13.00-14.00 |
|
|
10.00-11.30 |
De
Rydt Pieter |
||
AMV + SZ L3 |
A206 |
|
|
13.00-14.00 |
|
|
9.30-11.00 |
Verheyen
Kaat |
||
AMV + SZ L4 |
A002 |
18.30-19.30 |
|
|
|
|
|
Bary
Charlotte |
||
AMV + SZ L4 |
A206 |
|
|
16.00-17.30 |
|
|
|
Bary
Charlotte |
||
AMV L1 volw. |
A105 Di206 |
|
19.00-20.00(A 206) |
|
18.00-19.30 |
|
|
Van
Bouchaute Veerle |
||
AMV L2 volw. |
A105 |
|
20.00-21.00 |
|
19.00-20.30 |
|
|
Van
Bouchaute Veerle |
||
AMV L3volw. |
A105 |
20.00-21.00 |
|
19.00-20.30 |
|
|
|
Van
Bouchaute Veerle |
||
AMC
M1 |
A105 |
|
|
16.00-17.00 |
|
|
|
De
Greef Ivo |
||
AMC
M2 |
A105 |
|
|
17.00-18.00 |
|
|
|
De Greef Ivo |
||
AMC
M3 |
A105 |
|
|
18.00-19.00 |
|
|
|
De Greef Ivo |
||
AMC
M1 volw. |
A105 |
19.00-20.00 |
|
|
|
|
|
Van
Bouchaute Veerle |
||
AMC
M2 volw. |
A002 |
|
|
18.00-19.00 |
|
|
|
Van
Bouchaute Veerle |
||
AMC
M3 volw. |
A206 |
|
18.00-19.00 |
|
|
|
|
Van
Bouchaute Veerle |
||
AMC
M2 Jalm |
A105 |
|
19.00-20.00 |
|
|
|
|
Goddaer
Karel |
||
AMC
M3 Jalm |
A105 |
|
18.00-19.00 |
|
|
|
|
Goddaer
Karel |
||
AMC
M1 Jalm |
A002 |
|
18.00-19.00 |
|
|
|
|
Lindemans
Joris |
||
AMT/harmonie/MT |
A206 |
17.00-19.00 |
17.00-18.00 |
|
|
|
|
Van
Bouchaute Veerle |
||
Muziekgeschiedenis
|
A206 |
|
|
17.00-19.00 |
|
|
|
De
Pillecyn Jurgen |
||
Muziekgeschiedenis
|
A206 |
|
|
19.00-21.00 |
|
|
|
De
Pillecyn Jurgen |
||
Piano |
A106 |
|
|
12.30-21.00 |
15.30-20.30 |
16.00-20.00 |
|
Luh
Lyn |
||
Piano-initiatie |
A107 |
15.30-16.30 |
|
|
|
|
|
Bary
Charlotte |
||
Piano |
A107 |
18.30-20.30 |
|
|
|
|
|
Bary
Charlotte |
||
Piano-initiatie |
A
205 |
|
|
17.30-18.30 |
18.30-20.30 |
|
|
Bary
Charlotte |
||
Klavierinitiatie |
|
|
|
12.30-13.30 |
|
|
|
Cottyn Kersten |
||
Piano
en Instrumentaal ensemble |
B004 |
|
|
16.00-19.00 |
|
|
08.00-12.00 |
Faems Els |
||
Slagwerk
|
A-101 |
|
15.00-21.20 |
|
|
|
|
Eggermont Wim |
||
Viool
|
B203 |
|
|
12.00-19.15 |
|
|
|
Verheyen Kaat |
||
Viool
en vioolinitiatie |
B101 |
16.00-20.00 |
16.00-20.00 |
13.00-20.00 |
16.00-20.00 |
|
|
Van
Goethem Rebecca |
||
Zang
|
A104 |
17.00-21.00 |
16.00-21.00 |
13.00-19.00 |
|
17.00-20.00 |
|
Bratman
Nadine |
||
Koor |
A104 |
19.00-20.00 |
|
15.00-16.00 |
|
|
|
Bratman
Nadine |
||
Vocaal
ensemble |
A104 |
|
18.00-19.00 |
|
|
|
|
Bratman
Nadine |
||
Cello/contrabas/barokcello/initiatie |
A-101 |
|
|
13.00-21.00 |
|
|
|
Delvigne
Claire |
||
Dwarsfluit/hobo/blokfluit
+ initiatie |
A105 |
|
|
12.30-19.00 |
|
|
|
Van
Lersberghe Veerle |
||
Trompet |
A207 |
|
|
|
|
|
10.00-11.00 |
Van Moer Jan |
||
Gitaar |
B004 |
16.00-21.00 |
|
|
|
|
|
Magnus Christiane |
||
Gitaar |
A207 |
|
|
12.00-20.30 |
|
|
|
Nemeth Alexander |
||
Gitaar(initiatie) |
A207 |
15.30-20.30 |
|
|
15.30-20.30 |
|
|
Ieva
Baltmiskyte |
||
Harp |
A107 |
|
15.00-19.00 |
|
|
|
|
Szabo
Martha |
||
Klarinet
en saxofoon |
A107 |
|
19.00-21.00 |
|
|
|
|
Tack Dries |
||
Klarinet
en saxofoon |
|
|
|
|
|
|
08.00-10.00 |
Kristan Dehertog |
||
Klavecimbel |
A001 |
|
|
10.30-19.00 |
|
|
|
Cottyn Kersten |
||
Piano
Jazz en lichte muziek |
B004 |
|
16.00-21.00 |
|
|
|
|
De Wit Mathieu |
||
Zang
Jazz en lichte muziek |
A001 |
|
16.00-21.00 |
|
|
|
|
Klenes Sarah |
||
Contrabas Jazz en lichte muziek |
A105 |
|
18.00-19.00 |
|
|
|
|
Lindemans Joris |
||
Saxofoon
Jazz en lichte muziek |
B202 |
|
16.00-18.00 19.00-21.00 |
|
|
|
|
Bogaerts
Erik |
||
Gitaar
Jazz en lichte muziek |
B202 |
|
|
|
|
|
09.00-12.00 |
Busselen Jan |
||
Gitaar
Jazz en lichte muziek |
B203 |
|
17.00-18.00 |
|
|
|
|
Goddaer Karel |
||
Slagwerk
Jazz en lichte muziek |
A-101 |
|
15.00-21.00 |
|
|
|
|
Eggermont Wim |
||
Ensemble
Jazz en lichte muziek |
A207 |
|
|
|
|
|
11.00-12.00 |
Van Moer Jan |
||
Ensemble
Jazz en lichte muziek |
A-101 |
|
19.00-20.00 |
|
|
|
|
Eggermont Wim |
||
Ensemble
Jazz en lichte muziek |
B102 (kelder) |
|
18.00-19.00 |
|
|
|
|
Bogaerts
Erik |
||
Muziekinitiatie |
B202 |
|
16.00-17.00 |
|
|
|
|
Lindemans Joris |
||
Samenspel en instrumentaal ensemble |
B004 |
|
|
15.00-16.00 |
|
|
|
De Greef Ivo |
||
Samenspel
en instrumentaal ensemble |
A001 |
|
|
|
|
|
|
Delvigne Claire |
||
Samenspel
en instrumentaal ensemble |
A207 |
|
|
20.00-21.00 |
|
|
|
Nemeth Alexander |
||
Samenspel
en instrumentaal ensemble |
A107 |
|
17.00-18.00 |
|
|
|
|
Szabo
Martha |
||
Begeleidingspraktijk
klavec. en piano |
A101 |
|
|
12.00-19.30 |
|
|
|
|||
Orkest |
A001 |
|
|
|
|
|
10.00-12.00 |
Dehertog
Kristan |
||
|
||||||||||
Studierichting Woord |
||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
Woordinitiatie
|
A001 |
|
|
|
15.45-16.45 |
|
|
Vanloon
Helena |
||
AVV L1 |
A001 |
|
|
|
16.45-17.45 |
|
|
Vanloon Helena |
||
AVV
L2-L4 |
A001 |
|
|
|
17.45-18.45 |
|
|
Vanloon Helena |
||
Dramatische
expressie MG |
A001 |
|
|
|
18.45-19.45 |
|
|
Vanloon
Helena |
||
Voordracht
MG |
A001 |
|
|
|
19.45-20.45 |
|
|
Vanloon
Helena |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||